See Menu

Advertiser

Zakupy w USA bez wizy

Czy zastanawiałeś się, jak zrobić zakupy w USA bez wizy?

Już nie musisz się zastanawiać, wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom wielu ludziom zastanawiającym się na tym i stworzyliśmy serwis, dzięki któremu bez wychodzenia z domu w kilka sekund może udać się na zakupy do USA. Nie jedna osoba zapewne rozważała sytuację, co by to nie było gdybym miał lub miała krewnych w Stanach Zjednoczonych. Można było by poprosić ich aby i coś kupili i wysłali z za oceanu, bo u nas jest to takie drogie lub wcale tego nie ma.

Rzecz jasna, że w obecnych czasach w sklepach jest prawie wszystko, lecz zdarza się że jak coś nagle chcemy mieć, wówczas jest to albo zbyt drogie, albo po prostu tego nie ma. Siadamy do komputera, przeglądamy sklepy Internetowe a tu nic, wszystko co znajdujemy interesującego jest w sklepach w USA. Idąc z postępem, możemy zrobić zakupy online, lecz jak otrzymać towar skoro większość sklepów w Ameryce nie che wysyłać poza granice kraju z drobnymi wyjątkami. Jeśli już znajdziemy sklep który wysyła przesyłki do Europy, to okazuje się że nie możemy dokonać płatności, gdyż sprzedawca nie akceptuje kart płatniczych z poza Stanów Zjednoczonych. Oczywiście, są jeszcze firmy które zakupią dla nas towar, lecz nie robią tego za darmo, na pewno doliczą swoją prowizję.

A co byś powiedział, gdybyś sam mógł zrobić zakupy w USA, sam zapłacić za nie i sam je wysłać do Polski lub w dowolne miejsce na świecie, mając jeszcze przy tym możliwość wyboru najdogodniejszej opcji dostawy? Gdyby było tego mało, to miał byś jeszcze możliwość samodzielnego decydowania, jaką wartość celną ma stanowić Twoja przesyłka. A co jeśli chcesz komuś zrobić upominek a sprzedawca załączy do paczki rachunek i wyda się, ile zapłaciłeś za zakup prezentu. To byłaby niezręczna sytuacja. Nie przejmuj się, możesz zawsze wyjąć rachunki ze swoich paczek, pomimo tego że jesteś na drugim końcu świata. Nie wierzysz, to przekonaj się sam.

I jeszcze drobna niespodzianka, możesz wszystkie zakupy z różnych sklepów spakować bezpłatnie do jednej paczki, płacąc za jedną dostawę.

Czy to nie wspaniałe? Zobacz jak to działa.

Spójrz, jak wiele daje Ci serwis KurierUS

1. Bezpłatny Magazyn towarów i przesyłek WebMag On-line
2. Bezpłatne magazynowanie towarów i zakupów do 30 dni.
3. Bezpłatny adres skrzynki pocztowej BOX w USA
4. Bezpłatne powiadomienia o przybyciu Twoich zakupów do skrzynki
5. Bezpłatną konsolidację przesyłek
6. Bezpłatne przygotowanie i nadanie Twoich paczek
7. Bezpieczna karta płatnicza Visa, MasterCard, American Express oraz wiele innych usług

NIE POBIERAMY ŻADNYCH PROWIZJI OD ZAKUPÓW !!!

New Articles


      Site Index

©www.addsyou.com. All Rights Reserved.